Články

Kurz pro nové rozhodčí 2. a 3. září v Plzni!

Kurz pro nové rozhodčí 2. a 3. září v Plzni!

Baví tě hokej? Chceš se stát, nebo i nadále zůstat jeho aktivní součástí přímo z ledové plochy či z prostředí boxu pomocných rozhodčích? Hledáš kvalitní přivýdělek ke studiu na SŠ, VŠ, anebo k zaměstnání? Tento kurz ti umožní získat základní kvalifikaci rozhodčího ledního hokeje nebo licenci k výkonu funkcí pomocných rozhodčích!

Posezónní aktiv Krajské soutěže mužů Plzeňského kraje a vyhlášení vítězů sezóny 2022/23

Posezónní aktiv Krajské soutěže mužů Plzeňského kraje a vyhlášení vítězů sezóny 2022/23

Závěrečné završení úspěšné sezóny 2022/2023 proběhlo na každoročním posezónním aktivu setkáním zástupců týmů Krajské soutěže mužů Plzeňského kraje a členů Krajského výkonného výboru Plzeňského kraje včele s předsedou panem Jiřím Stručkem. Vítězné týmy si převzaly zasloužené poháry a společně nastínily systém soutěže a její reorganizaci pro nadcházející sezónu.

Mistrem krajské ligy v sezóně 2022/23 je HC Meteor Třemošná!

Mistrem krajské ligy v sezóně 2022/23 je HC Meteor Třemošná!

V sobotu 25. března se ve Sport Aréně v Třemošné odehrál druhý finálový zápas Krajské ligy mužů Plzeňského a Karlovarského kraje, ve kterém zvítězil tým domácích HC Meteor Třemošná nad loňskými vítězi soutěže HK Rokycany, o.s.

Zlato na ODM obhájil výběr Moravskoslezského kraje

Zlato na ODM obhájil výběr Moravskoslezského kraje

Hokejový turnaj v rámci Olympiády dětí a mládeže v kategorii U15 má stejné vítěze jako před třemi lety. Výběr Moravskoslezského kraje ve finále ODM proti Plzeňskému kraji otočil skóre z 0:2 na 3:2 a slaví zisk zlatých medailí. Bronz bere výběr Libereckého kraje.

Výsledky pátých turnajů VTM v sezoně 2022/23

Výsledky pátých turnajů VTM v sezoně 2022/23

Projekt Výchova talentované mládeže má za sebou pátý díl ze série miniturnajů krajských výběrů ve skupinách Západ, Střed a Východ. Druhou lednovou neděli už se hrálo pouze na dvou stadionech – v Liberci, kde zvítězil výběr domácího libereckého kraje, a Písku, kde se z prvenství radovali talentovaní zástupci z české metropole.

Úřední zprávy z kraje

krátké zprávy

Výjimka z karantény pro profesionály a reprezentanty

Ministerstvo zdravotnictví schválilo na návrh Národní sportovní agentury výjimku pro profesionální sportovce, reprezentanty a ostatní členy nezbytné pro konání akce. Při cestách ze zemí s velmi vysokým a vysokým rizikem nebudou muset tito lidé do pětidenní karantény. Podmínkou jsou přísná bezpečnostní opatření a tzv. „bublina“. Více informací naleznete v tiskové zprávě na webu NSA.

Nová kontaktní osoba v rámci pojištění všech subjektů sdružených v ČUS -

Novou kontaktní osobou pro hlášení úrazů a konzultace týkající se pojistných událostí z úrazového pojištění je Lucie Šobová. Email: lucie.sobova@renomia.cz, mobil: +420 724 248 846, telefon: +420 221 421 787. Veškeré potřebné informace o hlášení pojistných událostí a potřebné dokumenty naleznete zde.

kalendář akcí